ברוכים הבאים לבלוג הטיולים שלי!
אני תאיר פאר, ומהיום שאני זוכרת את עצמי, אני אוהבת לטייל.
טיול מאפשר לי להתחבר אל עצמי, לנשום עמוק לבטן וממש לראות את הסובב אותי. הנופים, האנשים, הריחות והטעמים, מתגבשים יחדיו ורוקמים חוויות של עכשיו. לחיות את הרגע במלואו.
בין אם זה טיול בשישי בשדה ליד הבית, או בשוק אוכל במדינה מרוחקת.
השותפים שלי לטיולים ולחיים עצמם, הם שי בן זוגי המהמם, יהלי, ברקאי וארבל הגורים האהובים שלנו.
בתוך השיגרה האינטנסיבית של היום יום, טיולים מאפשרים לנו  לקחת צעד אחורה, להוריד הילוך ולהינות אחד מהשני, מהביחד, מהמשפחה.

אז איך נראים הטיולים שלנו?

אנחנו אנשים מאוד מאוד ספונטניים, כאלו שלא חוששים לקנות כרטיס טיסה ברגע האחרון ולצאת אל הלא נודע.

אין מבחינתנו הנאה גדולה יותר מההפתעות שמזמן לנו טיול עם מינימום תכנון. כשלא בונים הרים של ציפיות- לא רק שלא מתאכזבים, אלא כל מקום וכל גילוי מותיר טעם מתוק וחוויה שתזכר.

אבל כמובן, ככל שהמשפחה מתרחבת והילדים גדלים, הבנו שלפעמים פשוט חייבים לתכנן ולתזמן את הטיולים, גם אם בקווים כלליים, כדי לייעל ולמטב את הזמן הקצוב לנו בכל טיול. עם הזמן הרחבנו ושכללנו את תכנוני הטיולים שלנו, עד שכיום הפכנו את התחביב להתמחות של ממש.

סיוע לעשרות אם לא מאות אנשים עם תכנוני הטיול שלהם, הביא אותי להבנה שיש בידי את היכולת לעזור במקום שבו לכל כך הרבה אנשים יש קושי גדול.
בין אם זה חוסר בזמן, ידע או הבנה.
הקושי הזה, של לא לדעת מאיפה להתחיל לתכנן בכלל, איך למצוא טיסות זולות ומה נסגר עם הכבודה? מה המקומות שהכי שווה להגיע אליהם בזמן קצוב? ואיך מחלקים את כל זה לימים ולמסלול מסודר?
וכל זה לוקח כל כך הרבה ז מ ן! 

בשביל זה אני כאן.
להוריד לכם את הלחץ הזה מהראש, בין אם רק לייעץ או לתכנן מסלול טיול שלם. אני חיה ונושמת את עולם התיירות והטיולים, מכירה את כל חברות הטיסה, כל האפליקציות השימושיות והלכתי בשטח בשבילים ודרכים.
יש לי אהבה גדולה לטיולי קרוואנים
ולקחתי על עצמי להנגיש את טיולי הקרוואנים לכל מי שרק חולם אך חושש.
בקיצור- דברו איתי, ובינתיים בואו לעקוב באינסטגרם
או להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ‘ילדים מטיילים